Geoblog.pl    globetrotter    Podróże    Wakacje 2009 Rosja Chiny Mongolia i dalej …    plantacje herbaty

plantacje herbaty

Malezja
Malezja, Tanah Rata

Cameron Highlands malownicze miasteczko położone w górach pośród plantacji herbaty. Dojechaliśmy popołudniu i zaraz zabraliśmy się do zwiedzania. Zajęło nam to około 40 minut. Jedna główna ulica kilka restauracji i sklepików. Cały urok tego miejsca to plantacje i szlaki w dżungli. My też zaplanowaliśmy sobie takie zwiedzanie.
Rano wyszliśmy z hotelu i poszliśmy na plantacje Boh. 10 km w jedną stronę. Pierwszy kilometr w mieście następne 3 przez dżunglę i pozostałe 6 po drodze. Wracając odbiliśmy na inny szlak i tak pod koniec dnia dotarliśmy do hotelu. Odbicie było dość męczące bo w dżungli i pod górkę z 1420 mnpm do 1840 mnpm . nie wiem co było łatwiejsze pod czy z górki. Młody dzielnie maszerował i opowiadał co by zjadł jak wrócimy. W sumie prześlijmy 26 km. Po kąpieli poszliśmy na zasłużoną kolacje, obiad i śniadanie w jednym. Zamówiliśmy posiłek podawany na liściu bananowym. Zjedliśmy dokładnie wszystko tylko liść się ostał.

Ciocia Gosia ;)
Ciocia Gosia ;) - 2009-08-13 20:51
Brawo, Podróżnicy!!! Fotki świetne!!! Zapewne oddają tylko część świetności tych miejsc! Pomysł mieliście rewelacyjny!!! Bawcie się dobrze dalej! Pozdrawiam :)

Abrams
Abrams - 2009-08-18 15:20
Karol - jestem w szoku!!!

mirka66 - 2010-07-25 14:13
Super,super wyprawa.Gratulacje.